Uroczystość przekazania wozu bojowego OSP Krzemieniewo

Ochotnicza Straż Pożarna w Krzemieniewie ma nowy strażacki wóz bojowy. Zakup pojazdu był współfinansowany z budżetu powiatu leszczyńskiego.

Druhowie z OSP Krzemieniewo doczekali się wozu ratowniczo – gaśniczego marki Renault. Jego zakup został sfinansowany z pieniędzy budżetu państwa, gminy Krzemieniewo, powiatu leszczyńskiego i miejscowych firm.

W uroczystym przekazaniu wozu krzemieniewskim druhom uczestniczyli parlamentarzyści, przedstawiciele Państwowej Straży Pożarnej, reprezentanci firm współfinansujących zakup wozu bojowego oraz władze gminy i powiatu leszczyńskiego: starosta Jarosław Wawrzyniak oraz radny Karol Neumann.

Fot. D.Marciniak leszno24.pl