Plakat obrazujący tekst

W niedzielę 29 stycznia br. odbędzie się finał 31 edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Starostwo Powiatowe w Lesznie przekazało 12 sztabom atrakcyjne powiatowe gadżety na licytacje.

Zachęcamy do przekazania pieniędzy w ramach tegorocznej zbiórki odbywającej się pod pod hasłem "Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich - małych i dużych!". Każdy z nas może wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy w wybrany przez siebie sposób.

Tradycyjnie Starostwo Powiatowe w Lesznie wspiera sztaby Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy działające w powiecie leszczyńskim - w tym roku w Rydzynie, Lipnie, Wilkowicach, Święciechowie, Lasocicach, Osiecznej, Kąkolewie, Świerczynie, Brennie, Krzemieniewie, Włoszakowicach, Krzycku Wielkim. Przekazane gadżety powiatowe można licytować w aukcjach organizowanych w poszczególnych gminach powiatu leszczyńskiego.