Pracownicy spółki Werner Kenkel

Spółka Werner Kenkel z Krzycka Wielkiego zwyciężyła w trzech kategoriach w międzynarodowym konkursie Worldstar Global Packaging Awards organizowanym przez Światową Organizację Opakowań (WPO).

Firma z Krzycka Wielkiego wygrała w trzech konkursowych kategoriach. W kategorii : „Luxury” (opakowania luksusowe) nagrodzone zostało opakowanie na wódkę L’arc, które swym kształtem nawiązuje do paryskiego Wielkiego Łuku Braterstwa. Wśród „Beverages” (opakowań na napoje) bezkonkurencyjny okazał się karton 4wine, służący do przechowywania i ekspozycji wina. Natomiast w kategorii „E-commerce” (opakowania do handlu internetowego) zwyciężyło pudełko na przesyłki wielokrotnego użytku R-pack.

Na konkurs zgłoszono ok. 300 opakowań z 30 krajów świata. Werner Kenkel - trzeci największy producent opakowań z tektury falistej w Polsce - zdobył trzy z pięciu nagród przyznanych polskim przedsiębiorstwom.