Top - obrazek ze zdjęciami

Plakat obrazujący tekst

Do 6 marca br. Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Lesznie prowadzi zapisy na XXI Mistrzostwa Leszna i powiatu leszczyńskiego w narciarstwie alpejskim i snowboardzie, które odbędą się 11 marca  br. w Zieleńcu.

Zawody rozegrane zostaną po raz dwudziesty pierwszy.  Coroczne mistrzostwa Leszna i powiatu leszczyńskiego odbędą się tradycyjnie w Zieleńcu. Zawody jak zwykle objęli patronatem prezydent Leszna Łukasz Borowiak i starosta leszczyński Jarosław Wawrzyniak.

Organizatorem zawodów jest Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Lesznie. W imprezie maksymalnie może uczestniczyć 120 osób. Zawody przeznaczone są dla mieszkańców miasta Leszna i powiatu leszczyńskiego.  Zgłoszenia do mistrzostw trwają do 6 marca br. i odbywają się elektronicznie przez formularz.

Opłatę startową w wysokości 35 zł należy wpłacić na konto umieszczone w regulaminie zawodów. W cenie opłaty startowej uczestnik oprócz możliwości startu otrzymuję pamiątkowy medal oraz ciepły posiłek (kiełbasa z grila) i ciepłe napoje (kawa/herbata).

Formularz zgłoszeniowy

Regulamin

Logo strony