Droga powiatowa Wyciążkowo - Gronówko

Zarząd Dróg Powiatowych w Lesznie ogłosił przetarg na wykonanie podwójnego powierzchniowego utrwalenia nawierzchni na pięciu odcinkach dróg w gminach Osieczna, Lipno i Krzemieniewo, o łącznej długości blisko 12 km.

ZDP w Lesznie szuka wykonawców remontu dróg metodą podwójnego powierzchniowego utrwalenia nawierzchni. Zakres prac obejmuje oczyszczenie jezdni, a następnie dwukrotne skropienie nawierzchni specjalną emulsją asfaltową i naniesienie grysu – najpierw o grubszej strukturze, potem – o drobniejszej.

Do remontu zakwalifikowano pięć odcinków dróg powiatowych:

1) Popowo Wonieskie - Sulejewo (2,4 km)

2) Sulejewo – Olszewo – granica powiatów leszczyńskiego i kościańskiego (1,4 km)

3) Gronówko – Wyciążkowo (1,6 km)

4) Świerczyna – Bojanice (4,2 km)

5) Świerczyna – Karchowo (2 km)

Na oferty wykonawców ZDP w Lesznie czeka do 3 marca br.