Wicestarosta leszczyński Maciej Wiśniewski podczas obrad Zarządu Zjednoczenia Kurkowych Bractw Strzeleckich RP w Rydzynie

W zamku w Rydzynie odbyło się posiedzenie Zarządu Zjednoczenia Kurkowych Bractw Strzeleckich Rzeczpospolitej Polskiej. W obradach uczestniczył wicestarosta leszczyński Maciej Wiśniewski.

W obradach uczestniczyli prezes Zjednoczenia brat Krzysztof Wojciech Larski, wiceprezesi: bracia Andrzej Pawłowski i Zdzisław Grzelka, sekretarz brat January Bątkiewicz, skarbnik brat Tadeusz Żychlewicz, strzelmistrz brat Mariusz Wegner, chorąży brat Marek Balcerek. W skład zarządu wchodzą również prezesi Okręgów Kurkowych Bractw Strzeleckich.

Zebranych członków Zarządu KBS RP powitali wicestarosta leszczyński Maciej Wiśniewski oraz burmistrz Miasta i Gminy Rydzyna Kornel Malcherek. Po zakończeniu obrad goście zwiedzili z przewodnikiem rydzyński zamek.

Fot. Rydzyna24.pl