Plakat obrazujący tekst

Tenisistki stołowe Wametu Dobry Wiązar Dąbcze po raz drugi z rzędu znalazły się w gronie 16 najlepszych zespołów Drużynowego Pucharu Polski kobiet. Drużyna z powiatu leszczyńskiego star się, by półfinał odbył się w Dąbczu.

W pierwszy weekend kwietnia o awans do wielkiego finału powalczą w półfinale cztery zespoły: Energa Manekin Toruń (1. liga, województwo kujawsko-pomorskie), GOSRiT Energa Mar-Bruk ZRB Luzino (1. liga, województwo pomorskie), Griffin’s spin Szczecin (2. liga, województwo zachodniopomorskie) oraz Wamet Dobry Wiązar Dąbcze (1. liga, województwo wielkopolskie).

Najlepiej w tegorocznych rozgrywkach ligowych radzą sobie torunianki, które zajmują trzecie miejsce w tabeli grupy północnej 1. ligi. Na piątej pozycji sklasyfikowany jest GOSRiT Energa Mar-Bruk ZRB Luzino, a na siódmej Wamet Dobry Wiązar Dąbcze.

Tenisistki stołowe klubu z powiatu leszczyńskiego po raz drugi z rzędu zagrają w półfinale Drużynowego Pucharu Polski. Rok temu zajęły w półfinale drugie miejsce i ostatecznie drużyna z Dąbcza zmagania zakończyła w przedziale miejsc 5-8 w skali kraju.