Laureaci Plebiscytu Sportowego Gminy Włoszakowice 2022

We Włoszakowicach odbyła się coroczna Gala Sportu, podczas której rozstrzygnięto Plebiscyt Sportowy Gminy Włoszakowice. W spotkaniu uczestniczył wicestarosta leszczyński Maciej Wiśniewski.

Sportowcy gminy Włoszakowice rywalizowali w pięciu kategoriach. O zwycięstwie decydowały głosy członków kapituły konkursowej, natomiast mieszkańcy głosujący sms-ami wybrali najpopularniejszych w poszczególnych kategoriach.

Impreza Roku 2022

Kapituła - Puchar Polski w Kolarstwie Przełajowym CX Włoszakowice „Cześć I Chwała Zwycięzcom” dla Upamiętnienia 104 Rocznicy Zwycięskiego Powstania Wielkopolskiego

Najpopularniejsza impreza - Puchar Polski w Kolarstwie Przełajowym CX Włoszakowice „Cześć I Chwała Zwycięzcom” dla Upamiętnienia 104 Rocznicy Zwycięskiego Powstania Wielkopolskiego

Trener Roku 2022