Przekazanie nowego radiowozu dla zespołu dzielnicowych w Krzemieniewie

Zespół dzielnicowych w Krzemieniewie otrzymał nowy radiowóz. Zakup policyjnego pojazdu został dofinansowany z budżetu powiatu leszczyńskiego.

Komenda Miejska Policji w Lesznie otrzymała nowy radiowóz. Policjanci z zespołu dzielnicowych w Krzemieniewie odebrali nowy radiowóz, który będzie im pomocny w codziennej służbie. Kia Ceed został oznakowany zgodnie z nowym wzorem obowiązującym w polskiej policji. Pojazd był zakupiony ze środków budżetu państwa oraz gminy Krzemieniewo i powiatu leszczyńskiego.

W uroczystym przekazaniu radiowozu uczestniczyli wójt gminy Krzemieniewo Radosław Sobecki, zastępca wójta Joanna Nowacka, starosta leszczyński Jarosław Wawrzyniak, przewodniczący Rady Powiatu Leszczyńskiego Jan Szkudlarczyk oraz komendant miejski policji w Lesznie Krzysztof Nowak.