Plakat obrazujący tekst

Zapraszamy do udziału w XIV edycji konkursu „Pomysł na biznes”, odbywającego się tradycyjnie pod patronatem prezydenta miasta Leszna oraz starosty leszczyńskiego.

W ramach zadania konkursowego osoby z ciekawymi pomysłami biznesowymi przygotowują biznesplany swoich przedsięwzięć. Z kolei eksperci Leszczyńskiego Centrum Biznesu oraz instytucji z nim współpracujących udzielają wsparcia merytorycznego poprzez bezpłatne szkolenia oraz indywidualne konsultacje.

Proponowane szkolenia pozwalają uczestnikom zdobyć wiedzę dotyczącą m.in.  rejestracji firmy, wyboru formy opodatkowania, przygotowania części merytorycznej i finansowej biznesplanu. Udział w nich jest całkowicie bezpłatny. Uczestnicy szkoleń będą mogli skorzystać z indywidualnych konsultacji z ekspertami LCB.

Warunkiem udziału w konkursie jest dostarczenie organizatorowi wypełnionej karty zgłoszeniowej oraz zadania konkursowego do 21 kwietnia br.

Powiat leszczyński ufundował tradycyjnie jedną z dwóch głównych nagród finansowych w konkursie Pomysł na biznes.