Droga powiatowa Popowo Wonieskie - Sulejewo

Cztery oferty złożono w przetargu na wykonanie podwójnego powierzchniowego utrwalenia nawierzchni na czterech odcinkach dróg w powiecie leszczyńskim.

Zarząd Dróg Powiatowych ogłosił drugi przetarg na remont czterech odcinków dróg powiatowych metodą podwójnego powierzchniowego utrwalenia nawierzchni, o łącznej długości 10 km: Popowo Wonieskie - Sulejewo (2,4 km), Sulejewo – Olszewo – granica powiatów leszczyńskiego i kościańskiego (1,4 km), Świerczyna – Bojanice (4,2 km) i Świerczyna – Karchowo (2 km).

W przetargu złożono cztery oferty, najtańsze z nich wynoszą łącznie ok. 810 tys. zł, o 18 proc. mniej, niż w pierwszym przetargu. Komisja sprawdza oferty pod kątem zgodności z procedurą przetargową.