Warcabiści UKS Roszada Lipno

Warcabiści UKS Roszada Lipno zdobyli osiem medali w Mistrzostwach Polski juniorów w warcabach 100-polowych w Szklarskiej Porębie.

Na trzydniowy turniej na długi czas składały się codziennie trzy rundy trwające 60'+30''.

Złote medale zdobyli: Zofia Wideł (juniorki do lat 13), Hugo Franek (junior do lat 13) i Amadeusz Zyber-Moszak (junior do lat 19), srebrne – Radosław Leśniewski (junior do lat 13) i Mateusz Wysokiński (junior do lat 16), a brązowe – Katarzyna Dobiała (juniorki do lat 10), Tymoteusz Myszuk (junior do lat 19) i Dawid Franek (junior do lat 23).