Plakat obrazujący tekst

Stowarzyszenie Samorządów Południowo-Zachodniej Wielkopolski „Samorząd dla zrównoważonego  rozwoju” ogłosiło konkurs na wykonanie logo stowarzyszenia. Członkiem stowarzyszenia jest m.in. powiat leszczyński.

Celem konkursu jest uzyskanie oryginalnego projektu logo Stowarzyszenia Samorządów Południowo-Zachodniej Wielkopolski ,,Samorząd dla zrównoważonego rozwoju”, które stanie się częścią oficjalnego systemu identyfikacji wizualnej stowarzyszenia i będzie wykorzystywany do celów promocyjnych, korespondencyjnych i identyfikacyjnych.

Logo powinno kojarzyć się z misją stowarzyszenia, związaną z promocją ekologicznych zachowań i rozwiązań w południowo-zachodniej Wielkopolsce.

Konkurs skierowany jest przede wszystkim do uczniów szkół ponadpodstawowych oraz wszystkich, którzy pasjonują się sztukami plastycznymi.

Prace należy dostarczyć do 15 czerwca br. na adres siedziby stowarzyszenia: ul. Powstańców Wlkp. 43, 63-830 Pępowo (decyduje data wpływu pracy) lub wysłać mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.