Starostwo Powiatowe w Lesznie zatrudni referenta prawno-administracyjnego oraz specjalistę ds. rozliczeń podatku VAT i obsługi księgowej Starostwa. Nabór na obsadzenie obu stanowisk zakończy się w poniedziałek 7 listopada br. o godz. 16.00.

Starosta leszczyński ogłosił nabór kandydatów na dwa wolne stanowisko urzędnicze. Pierwsze to referent prawno-administracyjny. Warunki zatrudnienia w wydziale organizacyjno-prawnym, promocji i obsługi rady Starostwa Powiatowego w Lesznie to m.in. posiadanie wykształcenia wyższego prawniczego lub administracyjnego, a także doświadczenie w pracy przy przeprowadzaniu postępowań o udzielenie zamówień publicznych.

Nowy pracownik będzie odpowiedzialny m.in. za przygotowanie dokumentów i prowadzenie postępowań o udzielanie zamówień publicznych, prowadzenie specjalistycznego poradnictwa dla organów powiatu leszczyńskiego, starostwa oraz jednostek organizacyjnych powiatu oraz opracowywanie projektów uchwał, postanowień, decyzji, umów oraz innych dokumentów.

Drugi nabór dotyczy wolnego stanowiska urzędniczego ds. rozliczeń podatku VAT i obsługi księgowej w wydziale budżetowo-finansowym, planowania i rozwoju Starostwa Powiatowego w Lesznie. Warunki zatrudnienia to m.in. posiadanie wykształcenia średniego, najlepiej ekonomicznego, minimum roczne doświadczenie, w tym wymagane doświadczenie w rozliczaniu podatku od towarów i usług oraz prowadzeniu ewidencji księgowej i znajomość zasad księgowości.

Dokumenty aplikacyjne na oba stanowiska należy składać w Punkcie Obsługi Klienta w Starostwie Powiatowym w Lesznie lub przesłać w terminie odbioru do dnia 7 listopada br. do godz. 16.00.