Emilia Konieczna

W wieku 73 lat zmarła Emilia Konieczna, wieloletnia kierownik Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Lesznie.

Emilia Konieczna urodziła się w 1950 r. w Poniecu. Ukończyła politykę społeczną na Uniwersytecie Warszawskim. Przez większość życia zawodowego związana była z administracją rządową i samorządową. Pracowała w domach pomocy społecznej w Rogowie i Pakówce, Zespole Opieki Zdrowotnej w Gostyniu, Urzędzie Wojewódzkim w Lesznie, Wojewódzkim Zespole Pomocy Społecznej w Lesznie (1990-1998), gdzie była wicedyrektorem.

W latach 1999-2015, do przejścia na emeryturę, była kierownikiem Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Lesznie.

Pogrzeb odbędzie się w czwartek 18 maja br. o godz. 12:30 na cmentarzu parafialnym w Poniecu.