Poszerzanie drogi powiatowej do Frankowa

Brygada remontowa Zarządu Dróg Powiatowych w Lesznie rozpoczęła poszerzanie ok. 250 m drogi powiatowej do Frankowa.

To drugie tegoroczne zadanie brygady remontowej ZDP. Po wybudowaniu zatok przy jezdni na drodze Długie Stare – Trzebiny, drogowcy rozpoczęli poszerzanie drogi powiatowej, od skrzyżowania z krajową „12” w kierunku Frankowa. Odcinek o długości ok. 250 m położony jest w lesie, ma obecnie ok. 3,5 szerokości i zostanie poszerzony do 6 m. Drogowcy zbudują konstrukcję jezdni, a następnie nową część wyasfaltują.