Piknik rodzinny w SOSW Rydzyna

W prowadzonym przez powiat leszczyński Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Rydzynie odbył się rodzinny piknik integracyjny „Zawsze razem, ale zdrowo i bezpiecznie”.

W imprezie uczestniczyli wychowankowie internatu, ich rodzice i opiekunowie wraz z rodzeństwem oraz zaproszeni goście. Piknik był okazją do bliższego poznania się, wspólnego spędzenia czasu i dobrej zabawy.

Uczestnicy pikniku rywalizowali w konkurencjach sportowych, zatańczyli zumbę, zobaczyli pokaz pierwszej pomocy, mogli zrobić sobie „tatuaż”, jeździli rikszą, poznali wóz bojowy straży pożarnej i uczestniczyli w strażackiej konkurencji sprawnościowej.  W czasie pikniku została zorganizowana loteria fantowa, a wszyscy uczestnicy raczyli się smakołykami z grilla.