Marcin Antoszewski

Mieszkaniec powiatu leszczyńskiego Marcin Antoszewski, zawodnik UKS Dragon Długie Stare, został mistrzem Polski juniorów w taekwondo olimpijskim.

W mistrzostwach Polski juniorów oraz młodzieżowych mistrzostwach Polski w taekwondo olimpijskim w Kórniku rywalizowały 42 kluby, w tym zawodnicy UKS Dragon Długie Stare. Klub z powiatu leszczyńskiego w klasyfikacji drużynowej zajął szóste miejsce w kraju.

Mistrzem Polski juniorów w kategorii junior +78 kg został mieszkaniec Włoszakowic Marcin Antoszewski. To kolejny tegoroczny sukces tego zawodnika, bo w Ostrowcu Świętokrzyskim wywalczył złoty medal w Pucharze Polski.