Zespół Klubu Sportowego Wamet Dobry Wiązar Dąbcze szósty raz weźmie udział w europejskich rozgrywkach TT Inter Cup.

TT Inter Cup to międzynarodowe rozgrywki dla wszystkich klubów tenisa stołowego z Europy. W ciągu 33 lat Pucharu Europy w zawodach wzięło udział ponad 1600 zespołów z 17 krajów.

Tegoroczne zmagania w 34. edycji turnieju odbędą się w dwóch fazach - grupowej i pucharowej.
W pierwszej części drużyny rywalizować będą w grupach liczących po cztery zespoły.

Tenisiści stołowi z Dąbcza brali udział w poprzednich 5 edycjach TT Inter Cup. Najwięcej indywidualnych zwycięstw odnotowali Krzysztof Mrozek i Mateusz Przybył.

Do tegorocznych rozgrywek, które rozpoczną się w październiku 2023 r., zgłoszono 13-osobowy skład.

Klub Sportowy Wamet Dobry Wiązar Dąbcze od wielu lat jest wspierany finansowo przez Powiat Leszczyński
w ramach dotacji na rozwój sportu.

Gratulujemy i życzymy powodzenia w turnieju!

źródło: www.wametdabcze.pl