Zmagania warcabistów w Turnieju o Drzwi Gnieźnieńskie odbyły się w dniach 8 - 11 czerwca br.

W czternastej edycji turnieju wzięło udział 57 zawodników z Polski i Niderlandów.

Największym sukcesem, bo zdobyciem brązowego medalu, może pochwalić się Filip Kuczewski.

W turnieju wzięli również udział Patryk Delalicz de Laval, Krzysztof Delalicz de Laval, Hugo Franek, Michał Leśniewski, Radosław Leśniewski, Zosia Wideł, Heorhii Vydzerka oraz Mateusz Wysokiński.

Młodzi zawodnicy UKS Roszada Lipno również zajęli wysokie pozycje potwierdzając bardzo dobry poziom szkolenia w klubie.

Uczniowski Klub Sportowy Roszada Lipno rokrocznie jest dotowany przez Powiat Leszczyński w ramach wsparcia finansowego rozwoju sportu.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!