Na Zamku w Rydzynie odbyła się uroczystość z okazji 25-lecia organizacji.

Uniwersytet Trzeciego Wieku w Lesznie prowadzi zajęcia kulturalne, edukacyjne i rekreacyjne dla osób, które zakończyły już pracę zawodową, ale nadal chcą pozostać aktywne i rozwijać swoje zainteresowania i pasje.

Stowarzyszenie aktywnie działa wśród osób starszych z powiatu leszczyńskiego oraz miasta Leszna umożliwiając im budowanie wzajemnych relacji i więzi, a także rozwój osobisty.

Z okazji jubileuszu gratulacje oraz życzenia dalszego rozwoju na ręce prezeski stowarzyszenia p. Marii Zielony, złożyli Przewodniczący Rady Powiatu Leszczyńskiego Jan Szkudlarczyk oraz Wicestarosta Leszczyński Maciej Wiśniewski.

fot. źródło leszno24.pl