Oktawia Stencel z Rydzyny zwyciężyła w kategorii praktycznej konkursu.

Finał XIV edycji konkursu "Pomysł na biznes" odbył się 15 czerwca br. w Teatrze Miejskim w Lesznie.

Konkurs organizowany jest przez Leszczyńskie Centrum Biznesu i ma na celu promowanie przedsiębiorczości wśród młodzieży, przede wszystkim uczniów szkół średnich i studentów.

W tegorocznej edycji wzięło udział prawie 270 osób, które wzięło udział w szkoleniach w zakresie przygotowania biznesplanu, modelu biznesowego lub marketingu.

Ostatecznie do konkursu zgłoszono 38 biznesplanów, z czego 7 kategorii praktycznej, gdzie warunkiem odebrania nagrody jest założenie działalności gospodarczej.

W tej kategorii wygrała Oktawia Stencel z Rydzyny, której pomysł na Studio Treningów Personalnych najbardziej spodobał się kapitule konkursu.

Główną nagrodę ufundowaną przez Powiat Leszczyński wręczył Wicestarosta Leszczyński Maciej Wiśniewski.

źródło zdjęcia: Bartłomiej Klupś, Radio Elka