Gala jubileuszowa odbyła się 16 czerwca br. na Zamku w Rydzynie.

Klub Koszykarski Rycerze Rydzyna rozpoczął swoją działalność w 2013 roku.
Od samego początku prezesem klubu jest Jacek Kaszuba, który tworzy klub z przyjacielem a obecnie trenerem Robertem Przybylakiem.

Gala jubileuszowa była okazją do podsumowania działalności klubu, którego zawodnicy niejednokrotnie byli  reprezentantami Polski - zarówno juniorzy jak i seniorzy.

Klub z roku na rok rozwija się i przyciąga wielu młodych ludzi.
W trakcie gali zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale oraz dyplomy.

Wręczono również podziękowania dla partnerów i instytucji wspierających młodych koszykarzy.

Powiat Leszczyński od wielu lat wspiera KK Rycerze Rydzyna udzielając dotacji na działalność szkoleniową w zakresie rozwoju sportu.

W gali wzięła udział Sekretarz Powiatu Katarzyna Kamińska.

źródło zdjęcia: rydzyna24.pl