Zmagania siatkarzy odbyły się 18 czerwca br. na Orliku w Garzynie.

Turniej jest organizowany cyklicznie, a patronat nad jego organizacja rokrocznie obejmuje Starosta Leszczyński Jarosław Wawrzyniak.
Impreza ma celu promowanie aktywności fizycznej, a uczestniczą w nim amatorskie drużyny siatkarskie z całego regionu.

W tegorocznej edycji zwyciężyła drużyna Krzysztofa Susfała, w której zagrali Aleksandra Ptak, Monika Włodarczyk, Szymon Ryczkowski, Bartosz Tomaszewski i Adam Solak.

Kolejne miejsca zajęły zespoły Natalii Bolewicz, Artura Pietrowicza, Damiana Schmidta i Marcina Kmiecia.

Gratulujemy!

Puchar oraz pamiątkowe medale w imieniu starosty wręczył Przewodniczący Rady Powiatu Leszczyńskiego Jan Szkudlarczyk.

W trakcie turnieju przeprowadzono także zbiórkę na leczenie i rehabilitację Bartka Jankowskiego z Pawłowic.

zdjęcie źródło: portal gminy Krzemieniewo