Uroczyste zakończenie roku szkolnego w Zespole Szkół Specjalnych w Górznie.

Uroczystości związane z zakończeniem roku szkolnego zgromadziły całą społeczność szkolną.

Dyrektorka szkoły, p. Iwona Stiller, pogratulowała trzem absolwentom szkoły podstawowej i życzyła powodzenia w dalszej edukacji.

Także w oddziale przedszkolnym jedna dziewczynka zakończyła edukację.

Szkoła może pochwalić się pierwszym uczniem w historii swojej działalności, który ukończył klasę z wyróżnieniem i wzorowym zachowaniem. Wojtek ukończył 5 klasę.

Gratulacje oraz życzenia dalszych sukcesów wszystkim uczniom, gronu pedagogicznemu oraz dyrekcji złożyli Przewodniczący Rady Powiatu Leszczyńskiego Jan Szkudlarczyk oraz Wicestarosta Leszczyński Maciej Wiśniewski.

źródło zdjęcia: ZSS w Górznie