W niedzielę 25 czerwca na boisku w Pawłowicach odbył się turniej piłkarski z okazji 10-lecia klubu MTS Pawłowice.

Młodzieżowe Towarzystwo Sportowe MTS Pawłowice postanowiło uczcić swój Jubileusz w sportowy sposób.
Z tej okazji zorganizowano turniej piłkarski w kategorii "trampkarz".

W turnieju wzięły udział drużyny z terenu powiatu leszczyńskiego i miasta Leszna.

Najwyższe miejsce na podium wywalczyli trampkarze z MTS Pawłowice.
Na kolejnych miejscach uplasowali się:

II miejsce - Akademia Piłkarska ELPA Święciechowa
III miejsce - LUKS ORZEŁ Lipno
IV miejsce - Klub Piłkarski POLONIA Leszno
V miejsce - GKS TĘCZA-OSA Osieczna
VI miejsce - RKS RYDZYNIAK Rydzyna

Z okazji Jubileuszu gratulacje, życzenia dalszych sukcesów oraz pamiątkową statuetkę p. Hannie Hauza, Prezes MTS Pawłowice, przekazał Starosta Leszczyński Jarosław Wawrzyniak.

Impreza zgromadziła wielu kibiców i sympatyków piłki nożnej.

Jej organizacja została częściowo dofinansowana z budżetu Powiatu Leszczyńskiego w ramach otwartego konkursu ofert.

źródło zdjęcia: MTS Pawłowice