Wręczenie aktu powierzenia Ewie Rosolskiej obowiązków dyrektora Powiatowej Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej w Rydzynie

Ewa Rosolska będzie nadal dyrektorem Powiatowej Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej w Rydzynie. Zarząd Powiatu Leszczyńskiego powierzył jej pełnienie obowiązków na kolejne pięć lat.

W związku z upływem pięcioletniej kadencji Zarząd Powiatu Leszczyńskiego ogłosił konkurs na  stanowisko dyrektora Powiatowej Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Rydzynie. Ofertę złożyła tylko jedna kandydatka – kierująca placówka od 2018 r. Ewa Rosolska.

Po posiedzeniu komisji konkursowej Zarząd Powiatu Leszczyńskiego podjął uchwałę o powierzeniu jej obowiązków dyrektora PPP-P na okres kolejnych pięciu lat.

Przed objęciem kierownictwa poradni Ewa Rosolska była dyrektorem Szkoły Podstawowej w Lipnie. Jest też autorką wielu książek, m.in. o tematyce regionalnej.

Podczas posiedzenia Zarządu Powiatu Leszczyńskiego starosta Jarosław Wawrzyniak wręczył Ewie Rosolskiej akt powierzenia obowiązków dyrektora rydzyńskiej placówki.