Mapa objazdu

W związku z przebudową drogi powiatowej  w Wojnowicach od wtorku 11 lipca br. aż do odwołania droga na odcinku od skrzyżowania z drogą wojewódzka Leszno – Śrem do przepustu na Kanale Obry będzie zamknięta dla ruchu. Zalecany objazd przez Krzywiń, Jerkę i Racot.

Spółka Infrakom z Kościana rozpoczyna przebudowę ok. 1 km drogi powiatowej w Wojnowicach w gminie Osieczna, w kierunku Zglińca w powiecie kościańskim. W związku z koniecznością prowadzenia robót na całej szerokości drogi, przebudowywany odcinek od 11 lipca br. zostanie wyłączony z ruchu.

Zalecany jest objazd przez Krzywiń, Jerkę i Racot.

Za utrudnienia przepraszamy.