Plakat obrazujący tekst

W dniach 31 sierpnia – 3 września br. w Boszkowie odbędzie się XIII Ogólnopolski Zlot Kolarski „W krainie lasów i jezior”. Organizacja imprezy jest dofinansowana z budżetu powiatu leszczyńskiego.

Tradycyjnie głównym organizatorem zlotu jest oddział PTTK w Kościanie i MKKT-PTTK „Łaziki” we Włoszakowicach.

W zlocie mogą uczestniczyć wszyscy miłośnicy turystyki kolarskiej, a młodzież do lat 18 tylko pod opieką osób pełnoletnich, którzy do 1 sierpnia br. prześlą zgłoszenie na karcie zgłoszeń wraz z kserokopią dowodu wpłaty na adres: Oddział PTTK ul. Wały Żegockiego 2, 64-100 Kościan lub pocztą elektroniczną: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., opłacając jednocześnie wpisowe na konto oddziału PTTK BS w Kościanie nr 02 8666 0004 0100 2050 2000 0001 z zaznaczeniem „Zlot w Boszkowie”