Drużyna piłkarska GKS Brenewia Wilkowice

Piłkarze GKS Brenewia Wijewo zostali najlepszą drużyną piłkarską w powiecie leszczyńskim w sezonie 2022/2023.

W rozgrywkach organizowanych przez Wielkopolski Związek Piłki Nożnej w klasie okręgowej w grupie 5 GKS Brenewia Wijewo, beniaminek tych rozgrywek, zakończyła sezon na czwartym miejscu. Piąte miejsce zajął Rydzyniak Rydzyna, a szóste – MTS Pawłowice. Wszystkie trzy drużyny zdobyły po 48 pkt, a o ostatecznej kolejności decydował bilans spotkań między nimi. Na dziewiątym miejscu sezon zakończyła Korona Wilkowice – 45 pkt, a na piętnastym - Tęcza-Osa Osieczna - 14 pkt.

Wyniki drużyn piłkarskich z powiatu leszczyńskiego w sezonie 2022/2023 :

Powiat Leszczynski pilka nozna sezon 2022 2023