Droga powiatowa - ul. Lotnicza w Strzyżewicach

Zarząd Dróg Powiatowych w Lesznie ogłosił przetarg na przebudowę blisko kilometrowego odcinka ul. Lotniczej w Strzyżewicach.

Przebudowana zostanie droga powiatowa w Strzyżewicach – ul. Lotnicza – od przejazdu kolejowego do skrzyżowania z drogą krajową nr 12. Zakres objętych przetargiem prac przewiduje przebudowę chodnika, zjazdów na posesje, wymianę  krawężników, regulację wysokościową istniejących studni i wpustów kanalizacyjnych oraz częściowe sfrezowanie nawierzchni bitumicznej i ułożenie warstwy naprawczej asfaltu.

Inwestycja będzie współfinansowana przez powiat i gminę Święciechowa.

Termin wykonania prac to 15 grudnia br.

Na oferty od wykonawców ZDP w Lesznie czeka do 31 lipca br.

Facebook Powiat 1