Plakat obrazujący tekst

Leszczyńskie Stowarzyszenie Twórców Kultury zaprasza do udziału w 42 Ogólnopolskim Konkursie Literacko – Fotograficzno – Plastycznym Konfrontacje 2023. Termin nadsyłania prac to 30 września br. Impreza jest tradycyjnie współfinansowana przez powiat leszczyński.

Wakacje to najlepszy czas na przygotowanie prac na kolejne KONFRONTACJE. Współczesne pojęcie twórczości stwierdza, że twórcą może być każdy, a człowiek jest twórczy, gdy nie ogranicza się do powtarzania, naśladowania, gdy daje coś od siebie.

Zapraszamy zatem wszystkich do pracy twórczej i przygotowania oraz przesłania swoich fotografii, obrazów, rysunków lub wierszy i prozy na tegoroczne Konfrontacje.

Uczestnik ma prawo nadesłać:

- w dziale literackim: w poezji - jeden zestaw 6 wierszy;  w prozie - 2 prace do 4 stron;

- w dziale fotografii: zestaw 6 prac w formacie min. 30x40 lub większym;

- w dziale plastyki: zestaw 6 prac z dziedziny malarstwa, grafiki i rysunku;

Tematyka i technika wykonania prac jest dowolna.

Wystawa pokonkursowa będzie eksponowana w Galerii w Ratuszu w Lesznie.

Uczestnik załącza do prac kartę uczestnictwa  (do pobrania z regulaminu).

Prace należy wysłać do 30 września br. na adres: Leszczyńskie Stowarzyszenie Twórców Kultury – Teatr Miejski, ul. Narutowicza 69, 64-100 Leszno

Szczegółowe warunki uczestnictwa – Regulamin

Wszelkie dodatkowe informacje - tel. 691 765 091;   e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.