Droga powiatowa - ul. Lotnicza w Strzyżewicach

Dwie oferty zostały złożone w przetargu na przebudowę blisko kilometrowego odcinka ul. Lotniczej w Strzyżewicach.

Zarząd Dróg Powiatowych w Lesznie szuka wykonawcy przebudowy drogi powiatowej w Strzyżewicach – ul. Lotniczej, na odcinku od przejazdu kolejowego do skrzyżowania z drogą krajową nr 12. Zakres objętych przetargiem prac to przebudowa chodnika i zjazdów na posesje, wymiana  krawężników, regulacja wysokościowa istniejących studni i wpustów kanalizacyjnych oraz częściowe sfrezowanie nawierzchni bitumicznej i ułożenie warstwy naprawczej asfaltu.

Najtańszą ofertę w przetargu złożyła spółka Strabag – 795 tys. zł. Komisja przetargowa sprawdza kompletność złożonych ofert.

Inwestycja będzie współfinansowana przez powiat i gminę Święciechowa.

Termin wykonania prac to 15 grudnia br.