Drewno

Zarząd Dróg Powiatowych w Lesznie oferuje na sprzedaż drewno pozyskane w wyniku wycięcia drzew  z terenu przebudowy drogi powiatowej Osieczna – Goniembice.

Zarząd Dróg Powiatowych w Lesznie prowadzi postępowanie na sprzedaż drewna. Drewno składowane jest w Kąkolewie na ul. Sosnowej. Ustawione jest w 42 stosach przedzielonych pionowo wałkiem drewna. Pod względem gatunkowym jest mieszanką gatunków liściastych tj.: klon, jesion, kasztanowiec.

W ramach postępowania od 1 do 2 sierpnia br. w godz. 10:00 - 13:00 każdy chcący wziąć udział w postępowaniu będzie miał możliwość dokładnego obejrzenia składowanego drewna średniowymiarowego.

Następnie 3 sierpnia br. w godz. 10:00 - 13:00 każdy uczestnik postępowania dostanie numer według kolejności wpisu na listę oraz po podpisaniu regulaminu wraz z załącznikami i z tym przyznanym numerem może złożyć ofertę cenową na wybrany stos drewna opałowego. Oferty będą przyjmowane do godz. 14:00 w miejscu składowania drewna

Szczegóły postępowania