Spotkanie w Starostwie Powiatowym w Lesznie z kickboxerami

W Starostwie Powiatowym w Lesznie ze starostą Jarosławem Wawrzyniakiem i wicestarostą Maciejem Wiśniewskim spotkali się młodzi bokserzy i kickboxerzy Polonii 1912 Leszno, mieszkańcy powiatu - rodzeństwo Maja i Maciej Sowa.

Mieszkańcy Lasocic w gminie Święciechowa Maja i Maciej Sowa trenują z wieloma sukcesami w sporcie młodzieżowym boks i kickboxing w Polonii 1912 Leszno. Starosta Jarosław Wawrzyniak i wicestarosta Maciej Wiśniewski pogratulowali im dotychczasowych osiągnięć, m.in. w turniejach ogólnopolskich. W przypadku Macieja Sowy jest to również sukces międzynarodowy, bo w tym roku zdobył brązowy medal Pucharu Świata w kickboxingu w Budapeszcie.

W spotkaniu w starostwie uczestniczyli także ojciec zawodników Jarosław Sowa i trenerka Cecylia Pudlicka. Młodzi sportowcy otrzymali zestawy powiatowych upominków.