Plakat obrazujący tekst

1 września br. na boisku przy Specjalnym Ośrodku szkolno-Wychowawczym w Rydzynie odbędzie się kolejna  edycja Dnia Powiatu Leszczyńskiego. Gwiazdą wieczoru będzie Paweł Stasiak z zespołem Papa D.

Starostwo Powiatowe w Lesznie zorganizowało kolejną edycję Dnia Powiatu Leszczyńskiego. Impreza odbędzie się w Rydzynie i potrwa od godz. 17:00 do 23:00.

Przygotowaliśmy festyn dla całych rodzin. Dla dzieci przeznaczone będą  strefy animacyjne i dmuchańce. Na scenie wystąpią trzy zespoły lokalne. Rozpocznie Zespół Śpiewaczy Relaks z Boguszyna, potem zaprezentuje się Zespół Tańca Ludowego Moraczewo, a następnie XYZ - leszczyński zespół młodych muzyków śpiewających największe hity polskiego rocka.

O godz. 20:00 na scenie pojawi się Paweł Stasiak z zespołem Papa D. Zespół – jako Papa Dance – powstał w 1984 r. i pod różnymi nazwami i w różnych składach gra do dziś. Znany jest z takich przebojów, jak m.in. „Naj Story”, „O-la-la”, „Ocean wspomnień”, „Maxi singiel”,  „Nasz Disneyland”, czy „Nietykalni”.

Dzień Powiatu prowadzić będzie DJ Patrycja Wachońska.

Wiele stoisk gastronomicznych, w tym z produktami lokalnymi oferowanymi przez koła gospodyń wiejskich nie pozwolą poczuć głodu i pragnienia.