Damian Ratajczak - brązowy medalista Młodzieżowych Mistrzostw Polski na żużlu

Mieszkaniec powiatu leszczyńskiego - żużlowiec Fogo Unii Leszno - Damian Ratajczak zdobył brązowy medal Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski na żużlu. To kolejny sukces tego zawodnika w tym sezonie.

Na torze w Lublinie rozegrano finał Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski. Mistrzem Polski został Bartłomiej Kowalski (Sparta Wrocław), a po dodatkowym wyścigu brązowy medal zdobył  żużlowiec Fogo Unii Leszno Damian Ratajczak, przegrywając w nim z Bartoszem Bańborem (Platinum Motor Lublin).

Tegoroczny sezon jest dla 18-letniego żużlowca z Krzycka Wielkiego najlepszym w dotychczasowej karierze.  W finale Indywidualnych Mistrzostw Europy juniorów U19 zdobył srebrny medal, a w barwach narodowych - Drużynowe Mistrzostwo Europy U-23.