Starosta Jarosław Wawrzyniak wręcza Iwonie Stiller akt powierzenia obowiązków dyrektora ZSS w Górznie,  na zdjęciu z lewej wicestarosta Maciej Wiśniewski

Iwona Stiller będzie nadal dyrektorem Zespołu Szkół Specjalnych w Górznie. Zarząd Powiatu Leszczyńskiego powierzył jej pełnienie obowiązków na kolejne pięć lat.

W związku z przejściem na emeryturę Iwony Stiller Zarząd Powiatu Leszczyńskiego ogłosił konkurs na  stanowisko dyrektora Zespołu Szkół Specjalnych w Górznie. Ofertę złożyła tylko jedna kandydatka – kierująca placówką od  2005 r. Iwona Stiller.

Po posiedzeniu komisji konkursowej Zarząd Powiatu Leszczyńskiego podjął uchwałę o powierzeniu jej obowiązków dyrektora ZSS w Górznie na okres kolejnych pięciu lat.

Podczas posiedzenia Zarządu Powiatu Leszczyńskiego starosta Jarosław Wawrzyniak wręczył Iwonie Stiller akt powierzenia obowiązków dyrektora placówki w Górznie.