Najlepsze drużyny Mistrzostw Polski PZŁ w wieloboju strzeleckim

Drużyna leszczyńskiego okręgu Polskiego Związku Łowieckiego zostali w Katowicach mistrzami Polski PZŁ w wieloboju strzeleckim. Wszyscy najlepsi strzelcy to mieszkańcy powiatu leszczyńskiego.

W Mistrzostwach Polski Polskiego Związku Łowieckiego w wieloboju strzeleckim (pięć konkurencji) uczestniczyło blisko dwustu najlepszych strzelców. Drugi rok z rzędu tytuł mistrzowski zdobyła drużyna leszczyńskiego okręgu PZŁ. W złotym zespole wystąpili wyłącznie mieszkańcy powiatu leszczyńskiego: Tomasz Furmańczak z Przybyszewa - Nadleśniczy Nadleśnictwa Włoszakowice (Koło Łowieckie Szarak w Strzyżewicach), Piotr Kołodziejczyk z Lipna (Koło Łowieckie Cyranka w Lesznie) i Przemysław Panasewicz z Rydzyny (Koło Łowieckie Szarak w Strzyżewicach).