Lech Walczak, przewodniczacy zarządu rejonowego PZERiI w Lesznie i starosta leszczyński Jarosław Wawrzyniak na pikniku w Kluczewie

Członkowie Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Lesznie spotkali się na pikniku w Starej Chacie u Kowala w Kluczewie w gminie Przemęt. W spotkaniu uczestniczyli starosta leszczyński Jarosław Wawrzyniak i wicestarosta Maciej Wiśniewski.

Oddział rejonowy PZERiI zorganizował coroczny piknik integracyjny z okazji Dnia Seniora. W Starej Chacie u Kowala w Kluczewie spotkało się ok. 180 osób z kilku kół terenowych.

Liczba członków związku systematycznie rośnie, w oddziale rejonowym zarejestrowanych jest obecnie ok. 1470 osób. Podczas pikniku w Kluczewie przewodniczącemu leszczyńskiego oddziału PZERiI Lechowi Walczakowi Złotą Odznakę Honorową Zarządu Głównego PZERiI wręczył Zbigniew Jenek, przewodniczący Oddziału Okręgowego związku.

Facebook Powiat 1