Plakat obrazujący tekst

Do 16 października br. Starostwo Powiatowe w Lesznie czeka na wnioski studentów o Stypendium Starosty Leszczyńskiego, będące nagrodą  za wyróżniające się wyniki w nauce, sporcie, kulturze i sztuce.

Zgodnie z uchwałą Rady Powiatu Leszczyńskiego o Stypendium Starosty Leszczyńskiego mogą ubiegać się studenci studiów stacjonarnych, mieszkający w powiecie leszczyńskim, bez względu na miejsce nauki i rodzaj uczelni – publiczny czy niepubliczny.

Studenci ubiegający się o stypendium powinni zapoznać się z Uchwałą Nr XVII/109/2019 Rady Powiatu Leszczyńskiego z dnia 26 listopada 2019 r. w sprawie zasad przyznawania pomocy finansowej dla uzdolnionych studentów. Wniosek wraz z wymaganymi załącznikami studenci spełniający kryteria określone w uchwale należy składać osobiście w Wydziale Organizacyjnym, Oświaty i Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego w Lesznie, Plac Kościuszki 4B (w godzinach urzędowania) lub przesłać pocztą (decyduje data nadania) w nieprzekraczalnym terminie do dnia 17 października 2022 r.

Uchwała Nr XVII/109/2019 Rady Powiatu Leszczyńskiego z dnia 26 listopada 2019 r. w sprawie zasad przyznawania pomocy finansowej dla uzdolnionych studentów

Załącznik do Uchwały Nr XVII/109/2019 Rady Powiatu Leszczyńskiego z dnia 26 listopada 2019 r.

Wniosek dla studentów