Przewodniczący Rady Powiatowej WIR Stanisław Ciesielski i radna powiatowa Wiesława Małycha na posiedzeniu komisji Rady Powiatu Leszczyńskiego

Stanisław Ciesielski został ponownie przewodniczącym Rady Powiatowej Wielkopolskiej Izby Rolniczej w Lesznie.

W związku z zakończeniem czteroletniej kadencji przeprowadzone zostały wybory do rad powiatowych Wielkopolskiej Izby Rolniczej.

Nowa Rada Powiatowa WIR w Lesznie liczy 14 członków, po dwóch z każdej z gmin powiatu. Są to:  Grzegorz Michalski i Roman Wojtkowiak (Lipno), Michał Chwaliszewski i Łukasz Roszkiewicz (Krzemieniewo), Leszek Barczyński i Stanisław Ciesielski (gmina Osieczna), Grzegorz Frąckowiak i Marcin Szerszeń (Rydzyna), Czesław Fabiański i Mateusz Stachowski (Święciechowa), Rafał Rimke i Jacek Szmyt (Wijewo), Lesław Miś i Artur Turkowiak (Włoszakowice).

Na pierwszym posiedzeniu Rady Powiatowej WIR wybrany został jej przewodniczący Stanisław Ciesielski (to jego druga kadencja) oraz drugi delegat na walne zgromadzenie Wielkopolskiej Izby Rolniczej - Michał Chwaliszewski (pierwszym jest przewodniczący rady).