Uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych w Górznie uczestniczyli w regionalnym turnieju w warcabach. Zawodnicy drużynowo zajęli trzecie miejsce, indywidualnie najlepszy z nich był drugi.

Turniej zorganizował Zespół Szkół w Brzeziu, by propagować wspólną zabawę i ciekawy sposób spędzania wolnego oraz integrację młodzieży z różnych szkół.

Drużyna ZSS w Górznie startowała w składzie: Maciej Mikołajczak, Sylwester Ogrodowiak i Paweł Robaszyński. Uczniowie zajęli drużynowo trzecie miejsce, a indywidualnie Maciej Mikołajczak był drugi.