Powiatowa Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna w Lesznie rozstrzygnęła powiatowy etap konkursu „Nie daj szansy AIDS” na film pt. „Krótki film o HIV”.

Jury konkursu przyznało pierwsze miejsce zespołowi Gimnazjum we Włoszakowicach w składzie: Julia Michalska, Lidia Wypych i Julia Rzeźnik. Drugie miejsce zajęli reprezentanci Gimnazjum w Kąkolewie: Magdalena Jędrzychowska, Marta Walenciak i Bartosz Runowicz, a trzecie - Jakub Nowak z Gimnazjum Nr 9 w Lesznie.

Partnerem konkursu było Starostwo Powiatowe w Lesznie, które ufundowało upominki dla drużyny z Kąkolewa.