Plakat obrazujący tekst

Zarząd Powiatu Leszczyńskiego ogłosił 26 października br. otwarty konkurs ofert na powierzenie realizacji zadania publicznego w zakresie prowadzenia punktu nieodpłatnej pomocy prawnej lub świadczenia nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego oraz edukacji prawnej na terenie powiatu leszczyńskiego w 2024 roku.

Konkurs ma na celu wyłonienie organizacji pozarządowej prowadzącej działalność pożytku publicznego, która będzie prowadziła w powiecie leszczyńskim w 2024 r. punkt nieodpłatnej pomocy prawnej lub punkt nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego oraz zrealizuje zadania z zakresu edukacji prawnej. Prowadzony przez wybraną w konkursie organizację punkt będzie miał trzy  lokalizacje – w Lipnie, Krzemieniewie i Włoszakowicach.

Oferty z załącznikami należy złożyć do 16 listopada 2023 r. do godz. 15.00 w Punkcie Obsługi Klientów Starostwa Powiatowego w Lesznie, pl. Kościuszki 4b, 64-100 Leszno. W przypadku przesłania oferty wraz z załącznikami pocztą, o zachowaniu terminu decyduje data wpływu oferty do Starostwa Powiatowego w Lesznie.