Sesja Rady Powiatu Leszczyńskiego

Rada Powiatu Leszczyńskiego na nadzwyczajnej LXXV sesji przegłosowała jedną uchwałę.

Radni uchwalili zmiany w Wieloletniej Prognozie Finansowej Powiatu Leszczyńskiego. Wprowadzili do niej nowe zadanie wieloletnie – wsparcie desinstytucjonalizacji pieczy zastępczej w regionie leszczyńskim i zabezpieczyli na jego realizację środki w kolejnych budżetach samorządu. Będą to pieniądze na wkład własny do projektu planowanego do realizacji w latach 2024-2029 w ramach dofinansowania z Europejskiego Funduszu Społecznego Plus.