Plakat obrazujący tekst

Starostwo Powiatowe w Lesznie ogłosiło I Powiatowy Konkurs Plastyczny dla Seniorów 55+ „Powiat Leszczyński pędzlem malowany. Piękno zabytków”.  Na prace czekamy do 8 grudnia br. Pierwsza nagroda wynosi 250 zł.

W konkursie mogą uczestniczyć osoby w wieku 55+. Chcemy zachęcić seniorów, aby podzielili się swymi wrażeniami artystycznymi z wędrówek po powiecie leszczyńskim. Prosimy o wykonanie pracy plastycznej w dowolnej technice i w formacie A3.

Tematem konkursu jest „Piękno zabytków” położonych w powiecie leszczyńskim (tj. na terenie gmin Krzemieniewo, Lipno, Osieczna, Rydzyna, Święciechowa, Wijewo, Włoszakowice), ich wartości historyczne i niepowtarzalność.

Na uczestników konkursu czekają trzy nagrody pieniężne: pierwsza – 250 zł, druga – 200 zł i trzecia – 150 zł.

Warunki uczestnictwa w konkursie są bardzo proste. Prace konkursowe wraz z formularzem zgłoszeniowym należy nadesłać lub dostarczyć w zamkniętej kopercie (z dopiskiem „Konkurs plastyczny”) do Starostwa Powiatowego w Lesznie, 64-100 Leszno, pl. Kościuszki 4b do dnia 8 grudnia br. do godz. 15:00.

Szczegółowe informacje w załącznikach:

Regulamin konkursu fotograficznego