Radni i członkowie zarządu powiatu leszczyńskiego podczas wizytacji przebudowy mostu na drodze Brenno - Miastko

Radni i członkowie zarządu powiatu leszczyńskiego wizytowali tegoroczne inwestycje finansowane z budżetu samorządu.

Radni zapoznali się z efektami zakończonych już inwestycji: przebudowy drogi do Pawłowic, przebudowy drogi w Wojnowicach, budowy chodnika w Święciechowie. Ponadto poznali stan robót trwających zdań: przebudowy drogi Osieczna – Goniembice, przebudowy ul. Lotniczej w Strzyżewicach, budowy chodnika wzdłuż drogi Gołanice – Krzycko Małe oraz przebudowy mostu na drodze Brenno – Miastko. Zapoznali się też ze stanem drogi Wijewo – Potrzebowo – granica powiatów leszczyńskiego i wschowskiego, której przebudowa jest obecnie projektowana.