Top - obrazek ze zdjęciami

Laureaci konkursu fotograficznego "Powiat Leszczyński z lotu ptaka". Na zdjęciu od lewej: Tomasz Dębowiak, Artur Kubicki, Agata Borowiec, zastępca naczelnika Izabela Nowak, starosta Jarosław Wawrzyniak

Starosta leszczyński Jarosław Wawrzyniak wręczył nagrody laureatom konkursu fotograficznego „Powiat Leszczyński z lotu ptaka”. Pierwszą nagrodę o wartości 1000 zł otrzymał Artur Kubicki za zdjęcie „Nowoczesność nad tradycją”.

W Starostwie Powiatowym w Lesznie gościli laureaci konkursu fotograficznego „Powiat Leszczyński z lotu ptaka”. W spotkaniu z nimi uczestniczył starosta Jarosław Wawrzyniak oraz członkowie komisji konkursowej: fotoreporter Gazety ABC Jacek Kuik i Izabela Nowak, zastępca naczelnika Wydziału Organizacyjnego, Oświaty i Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego w Lesznie.   

Starosta Jarosław Wawrzyniak wręczył laureatom nagrody:

I nagrodę w wysokości 1000 zł  otrzymał Artur Kubicki z Włoszakowic za zdjęcie „Nowoczesność nad tradycją”, przedstawiające zabytkową lokomotywę parową z wagonami przejeżdżające w Wilkowicach pod wiaduktem drogi ekspresowej S5.

II nagrodę w wysokości 800 zł otrzymał Tomasz Dębowiak z Leszna za zdjęcie „Pałac Drzeczkowo” w gminie Osieczna, przedstawiające pałac z 1869 r., zbudowany przez Ferdynansda von Leesena.

III nagrodę w wysokości 500 zł otrzymała Agata Borowiec z Leszna za zdjęcie „Boszkowskie mokradła”, przedstawiające Kanał boszkowski łączący Jezioro Dominickie z Jeziorem Wielkim podczas kajakowej eksploracji słynnego „Szlaku konwaliowego”.

Logo strony