Spotkanie mikołajkowe dla rodzin zastępczych w Długich Starych

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Lesznie zorganizowało spotkanie mikołajkowe dla rodzin zastępczych z powiatu leszczyńskiego. Impreza tradycyjnie odbyła się w sali wiejskiej w Długich Starych w gminie Święciechowa.

Co roku rodziny zastępcze z powiatu leszczyńskiego spotykają się w świątecznej atmosferze przy choince. Kilkugodzinną imprezę dla nich przygotowało Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Lesznie. Tradycyjnie do dzieci przybył Święty Mikołaj, który wraz z pomocnikami wręczył im paczki świąteczne. Smakołyki na wigilijny stół przygotowały panie z Zespołu Śpiewaczego „Razem Raźniej” z Długich Starych.

W spotkaniu mikołajkowym uczestniczyli przewodniczący Rady Powiatu Leszczyńskiego Jan Szkudlarczyk i wicestarosta Maciej Wiśniewski.